Wyświetl pojedynczy post
ardianek
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24024
Stary 31.05.2010, 23:52
Konferencja prasowa. Na niej Ochalik przedstawia nowego prezesa Bogdana Basałaja. Ten ogłasza, że w skład jego zarządu wejdzie Wilczek (ds finansowych), Bednarz (ds sportowych), Jarosz (ds wykonawczych) oraz że właśnie z tym dniem podpisane zostały kontrakty z nowym pionem marketingowym. Przy okazji prezentacja nowych koszulek z nowym sponsorem oraz informacja, że Kasperczak uzupełnil sztab szkoleniowy. Przyszedl nowy trener bramkarzy, nowy asystent, mozliwe ze nowy specjalista od przygotowania oraz lekarze. Na odchodne Ochalik informuje o podpisaniu kontraktu z Navasem. O podpisaniu zawodnikow decyduje od teraz komisja transferowa, ktora bezposrednio kontaktuje sie z Cupialem (rada nadzorcza jest pomijana w kontaktach). - to jest moje marzenie, by w jeden dzien wszystko sie naprostowalo...

Nie macie wrazenia ze cofamy sie w rozwoju? W klubie nie ma teraz niczego. Kompletnie niczego. Marketingu, zarzadzania, sztabu szkoleniowego, sztabu medycznego, sponsora...

Amica znalazla nowego sponsora w 2 tyg po tym jak sie okazalo ze betclick odpada. My do dzis nie wiemy co z b-a-h, czy umowa jest zawieszona, zerwana, czy sa jakies rozmowy z inna firma. Legia kupila trzech zawdonikow, konferencja na zywo w internecie, prezentacja na stadionie (a la prezentacje w hiszpaniskiej lidze), my nie dosc ze nie mamy kogo prezentowac, to nigdy w zyciu nie bylo takiej prezentacji jeszcze. Ze juz o transferach i zawodnikach, ktorymi sie interesujemy nie wspomne. Duzo do myslenia o Wisle i organizacji dal sam Onyszko czy Majchrowski. Choć srednio bylem za Onyszka, powiedzial on w jednym z wywiadow ze negocjowal z nami miesiace i CIAGLE czegos brakowalo, ktos dzwonil, zmienial, mieszal, przekladal spotkania. Zadzwonil Wojciechowski i wszystko potrwalo 3h... Do dzis sprawa stadionu jest nieuregulowana, a Majchrowski ktory oczywiscie nie jest za nami, stwierdzil ze Wisla zachowuje sie jak rozkapryszona Panna. Ciagle zmienia zdanie, ciagle ktos inny ja reprezentuje w rozmowach... Sadze, ze gdyby w klubie byl porzadek i choc cien profesjonalizmu, to 2 lata temu Lewandwoski przeszedlby do nas. Ale my oczywiscie o niego nie walczylismy, dalismy ofere i myslelismy ze przyjdzie na sama nazwe. Gdyby ktos z Wsily wchodzil mu wtedy w d. tak jak amica, przeszedlby zapewne do nas, wowczas to u nas mial wieksze szanse dla swojego rozwoju. Podobnie teraz amica urabia sobiecha i obiecuje zlote gory, z wisly jak zwykle poszla (albo i to wymysl dziennikarzy) oferta i jeszcze za pewne beda ja obnizac jesli juz klub czy sam zawodnik sie zdecyduje... To co sie dzieje w naszym klubie to trwoga. Organizacja na miare I ligi i LKS Łodz, bez urazy dla tamtych dzialaczy. Pod wzgledem organizacyjnym jestesmy teraz w 1 lub nawet 2 lidze. Smutne.
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
Odpowiedz cytując