|
Najgorsze w tym wszystkim jest to że teraz kosztem jakiegoś frajera portalik futbolnews będzie miał darmową reklamę.
Choć wątpię w wiarygodność tej listy z racji dziwnej wzmianki o prezydencie, który w naszym klubie nie urzęduje to na przekór chyba można dociec choć w przybliżeniu kim jest niejaki rey22, który ów listę wkleił. Bo jeśli okaże się to prawdą to należy takich ludzi wy*******ić z klubu na zbity pysk. Wystarczająco dużo butów spadło na klub, a teraz SWOJAK dodaje mieszanki, która na dniach może eksplodować. Niektórzy ciągle nawijają o ustatkowaniu, profesjonalnym zarządzaniu, piszecie felietony na TWSD, skarżycie się po tematach, a gdy wychodzi taki nius choćby był on w formie żartów zrobiony to pojawia się szydera i śmiechy. A tu nie ma powodów do śmiechów bo głupi żarcik - jeśli nim jest, już dawno przerodził się w dość konkretny temat i mało ważne czy jest na liście Messi czy Dudu z piątej ligi Tureckiej to takie działania szkodzą klubowi. I trudno mi uwierzyć że tego typu szuja może pracować w klubie. Bo zacznie się od list potencjalnych kandydatów do gry w Wiśle. A skończy na wycinkach z bardziej głębszych tematów, które nie mogą trafić do rąk nieodpowiednich ludzi.
Ostatnio edytowane przez element : 31.05.2010 o godz. 23:44.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|