Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cisse1906
Member
Od: 05.2010
Offline
#
24019
31.05.2010, 23:07
To nie maci0s podał listę.
Ktoś wie może jak ta sytuacja z Navasem? Jest w klubie? Jak tak to widział ktoś trening z nim czy cokolwiek? Dobrze byłoby mieć bramkarza z głowy już.
cisse1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cisse1906
Znajdź inne posty napisane przez cisse1906