ardianek napisał(a):

|
Po pierwsze mniej więcej w tym samym czasie w Gazecie Krakowskiej i Gazecie Wyborczej pojawiły się dwa wykluczające się teksty o Basałaju. Jeden informuje, że od wtorku jest prezesem, a drugi, że jeszcze nim nie będzie.
|
Nie wiem czy jedno wyklucza drugie, bo nawet w tym tekście w Krakowskiej nie jest napisane, że obejmie stołek prezesa, tylko że POWINIEN objąć i że na razie nikt oficjalnie tego nie potwierdza, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.