zbymak napisał(a):

|
Maci0s by wiedział ale dostał bana niestety
|
A czy jakas Jego informacja sie potwierdzial ze robicie z Niego wiarygodnego informatora. Narazie chlopak pisze o naszych poboznych zyczeniach i tyle cos uslyszal cos widzial ale konkretow brak.
Turasy musza naprawde sypnac kase( na kontrakt) zeby skusic Glowe do przejscia do Nich po perypetriach Szymka za pare groszy wiecej na pewno nie przejdzie.
Jezeli transfer dojdzie do skutku to mam nadzieje ze maja kogos na oku bo inaczej to dramat