Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23996
Stary 31.05.2010, 19:53
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Maci0s by wiedział ale dostał bana niestety
A czy jakas Jego informacja sie potwierdzial ze robicie z Niego wiarygodnego informatora. Narazie chlopak pisze o naszych poboznych zyczeniach i tyle cos uslyszal cos widzial ale konkretow brak.

Turasy musza naprawde sypnac kase( na kontrakt) zeby skusic Glowe do przejscia do Nich po perypetriach Szymka za pare groszy wiecej na pewno nie przejdzie.

Jezeli transfer dojdzie do skutku to mam nadzieje ze maja kogos na oku bo inaczej to dramat
,
Odpowiedz cytując