Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23991
Stary 31.05.2010, 19:40
Pojawiają się informacje o Navasie, że ma do nas dołączyć i dlatego kieruję pytanie czy wie ktoś coś na temat jego kontraktu transferowego i porównania go z kontraktem Diaza,który przyszedł za ok.400 tys. euro. . Jeżeli już bramkarz ten miałby kontrakt z klubem i był etatowym rep. kraju to wierzycie, że mistrz Kostaryki pozbędzie się go za mniej niż 300 tys.euro ? bo ja nie... a tyle to my chyba nie damy ;/
Odpowiedz cytując