zbymak napisał(a):

Czyli moje informacje się sprawdzają odnośnie Bogdana Basałaja. Kwestią niezgody jest również osoba Zdzisława Kapki, odpowiedzialnego za transfery - nasz przyszły prezes? nie przepada za nim delikatnie rzecz ujmując....
Do końca tygodnia rozstrzygnie się czy Głowacki odejdzie do Trabzonu.... jego odejście w obliczu prawdopodobnego zakupu przez Lecha Sadloka i Sobiecha są strzeleniem sobie w stopę...a wbrew temu co się pisze Sadlok i Sobiech uzgodnili już kontrakty indywidualne z Kolejarzem....