Sprawa jest taka - jaką taktykę polecacie / co zmienilibyście w (wyjściowej jedenastce, poleceniach itp.), żeby gra zaczęła mi się kleić, bo skład jak po jednym okienku transferowym udało mi się zebrać niezły, sztab też niczego sobie. Najlepiej coś oparte na diamencie albo atakiem skrzydłami
warunek - nie taktyki jp woody ani mr hough
PS: Wielkie dzięki za każdą pomoc, krytykującym za lenistwo życzę cierpliwości. Ciągle próbuję ale nie mogę znaleźć tej jednej jedynej taksy.
Screeny:
http://img295.imageshack.us/slidesho...wisakrakw3.png
W postaci slajdów.