Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3625
Stary 31.05.2010, 19:16
Sprawa jest taka - jaką taktykę polecacie / co zmienilibyście w (wyjściowej jedenastce, poleceniach itp.), żeby gra zaczęła mi się kleić, bo skład jak po jednym okienku transferowym udało mi się zebrać niezły, sztab też niczego sobie. Najlepiej coś oparte na diamencie albo atakiem skrzydłami

warunek - nie taktyki jp woody ani mr hough

PS: Wielkie dzięki za każdą pomoc, krytykującym za lenistwo życzę cierpliwości. Ciągle próbuję ale nie mogę znaleźć tej jednej jedynej taksy.

Screeny: http://img295.imageshack.us/slidesho...wisakrakw3.png

W postaci slajdów.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując