Wyświetl pojedynczy post
FCBytom
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2486
Stary 31.05.2010, 16:29
Sprzedam koszulkę!
Wisła Kraków Mistrz Polski 2008
Jak nowa noszona 2 razy ! Rozmiar XL
PW!

http://img96.imageshack.us/img96/9940/dsc00272au.jpg
http://img535.imageshack.us/img535/7450/dsc00270n.jpg
http://img571.imageshack.us/img571/7517/dsc00268y.jpg
Odpowiedz cytując