Wyświetl pojedynczy post
ZwrABG
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16442
Stary 31.05.2010, 16:07
harimata napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba być w takiej sytuacji kumatym tylko rozgarniętym. Wytłumacz, że popełnili błąd. Masz jakiś paragon, rachunek bo bez tego gwarancja jest nieważna. Podbiłeś gwarancję wcześniej ? Jeżeli masz rachunek a sprzedawca Cię zbywa to zadzwoń na policję albo poproś, że chcesz rozmawiać z kierownikiem sklepu(przyślą szefa zmiany) i wytłumacz im ich błąd. Możesz poprosić jeszcze żeby zrobili u siebie ,,mały remanent,, i sprawdzili z datą zakupu na co wystawiali rachunek i gwarancję.

PS. Już nie jestem taki młody ale 1 miech to miesiąc czy dzień ?
Tłumaczyłem rozmawiałem z kierownikiem mam rachunek fakturę a oni nadal swoje

Odpowiedz cytując