harimata napisał(a):

Nie trzeba być w takiej sytuacji kumatym tylko rozgarniętym. Wytłumacz, że popełnili błąd. Masz jakiś paragon, rachunek bo bez tego gwarancja jest nieważna. Podbiłeś gwarancję wcześniej ? Jeżeli masz rachunek a sprzedawca Cię zbywa to zadzwoń na policję albo poproś, że chcesz rozmawiać z kierownikiem sklepu(przyślą szefa zmiany) i wytłumacz im ich błąd. Możesz poprosić jeszcze żeby zrobili u siebie ,,mały remanent,, i sprawdzili z datą zakupu na co wystawiali rachunek i gwarancję.
PS. Już nie jestem taki młody ale 1 miech to miesiąc czy dzień ?
|
Tłumaczyłem rozmawiałem z kierownikiem mam rachunek fakturę a oni nadal swoje
