Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10004
Stary 31.05.2010, 15:32
Wie ktoś czy zostaną zdemontowane wszystkie ścianki oddzielające trybuny za bramkami od narożników?
Bo jedna powinna zostać:

Chodzi oczywiście o tą przy okrąglaku.
A w ogóle to jest w planach odgrodzenie trybuny zachodniej od warunków atmosferycznych (od strony okrąglaka oczywiście)?
Odpowiedz cytując