Wyświetl pojedynczy post
ZwrABG
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16440
Stary 31.05.2010, 15:27
potrzebuje rady kogoś kumatego kupiłem 7 miechów temu telefon w RTV i dzisiaj pojechałem z nim na gwarancje i okazało się ze dali mi inne opakowanie do tego telefonu nie zgadza się kod imieil i co mam zrobić jeśli nie chcą mi telefon przyjąć stwierdzili ze to może być kogoś innego telefon...

Odpowiedz cytując