|
potrzebuje rady kogoś kumatego kupiłem 7 miechów temu telefon w RTV i dzisiaj pojechałem z nim na gwarancje i okazało się ze dali mi inne opakowanie do tego telefonu nie zgadza się kod imieil i co mam zrobić jeśli nie chcą mi telefon przyjąć stwierdzili ze to może być kogoś innego telefon...
|