Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23984
Stary 31.05.2010, 14:09
Panie bozar
Post Waszego bożka maci0sa był nie na temat lecz odpowiedzią na Gadu-Gadu jednego z jego fanów.

Panie Pablo84
Od brandzlowania jak to pięknie określiłeś mamy inne miejsce, a nie forum kibiców Wisły więc może najpierw pomyśl dwa razy nim coś "palniesz"
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując