|
Panie bozar
Post Waszego bożka maci0sa był nie na temat lecz odpowiedzią na Gadu-Gadu jednego z jego fanów.
Panie Pablo84
Od brandzlowania jak to pięknie określiłeś mamy inne miejsce, a nie forum kibiców Wisły więc może najpierw pomyśl dwa razy nim coś "palniesz"
|