Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
SoldierM4
Junior Member
Od: 04.2010
Offline
#
23956
31.05.2010, 09:06
Szkoda tracić Głowę ale jak jest wstanie przystac na oferte Trabzonu to niepowinniśmy jej odrzucać, jednak uważam że Głowacki jest dla nas bardziej cenny niż Marcelo.
SoldierM4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SoldierM4
Znajdź inne posty napisane przez SoldierM4