Cytat:
|
Jeśli Głowa odejdzie to rozumiem, że dostaniemy za niego koło 1,5 mln euro. Wydaje mi się to uczciwą ofertą. Głowa to kapitan i super człowiek ale na takim transferze skorzysta zarówno Wisła jak i sam zawodnik, dla którego jest to na prawdę ostatnia szansa na zarobienie większej kasy przed piłkarską emeryturą
|
Ja sie boje, że może być tak samo jak z odejściem Zieńczuka i Baszczyńskiego. Też niby mieliśmy na tym skorzystać, a niestety następcy okazali się słabsi. Szkoda jakby Głowacki miał odejść tak nagle, bo jak mało komu należałaby mu się owacja przy pełnym stadionie, żeby każdy mógł mu podziękować za te wszystkie lata.