|
W sumie gdyby udało się sprowadzić tego Kostrykanina to Pawełek jako rezerwowy byłby dobrą opcją.
Co do Głowy to jest to od wielu lat piłkarz Wisły którego cenię najbardziej i nie chcę żeby odchodził, ale jeśli tam miałby dostać więcej a i Wisła mogłaby za to kupić Sadloka i może Sobiecha to jestem za. Ciekawe tylko czy już jutro dowiemy się jakichś konkretów od Basałaja czy będą tylko puste obietnice?
|