Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
 
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 30.05.2010, 20:50
Jako, że osobiście się znam mało na tych szkołach to bazuje na opowieściach innych osób, które tam uczęszczają bądź uczęszczały. A z owych wynika, że II jest nie fajna, I jest całkiem spoko a V jest bardzo mocno hardcorowa, ale da się przeżyć.
Odpowiedz cytując