|
Mam pytanie do użytkowników Kaspersky Internet Seciurity 2010. Mam pirata zainstalowałem i żaden kluczi i plik reg. nie działa po update Kasperskyego. Co robicie aby mieć pełną wersję nielegalnie ? Mam wersję 9.0.0.736 PL z peb.pl. Jak nie poradzicie to będe musiał wrocic do Aviry 2010.
Kod:
W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem
9 października wywal Tuska do śmietnika !
|