|
Witam mam dość nietypowe pytanie a właściwie prośbę, na którą wujek google nie może mi dać rady. Czy jest tu ktoś zorientowany w muzyce lat wojennych? Konkretnie czasu II WŚ? Chciałbym posłuchać hitów jakie były grane w czasach wojennych w restauracjach, na imprezach głównie w Stanach w czasie kiedy ich rodacy walczyli na różnych frontach. Nie chodzi mi tu o marsze czy pieśni wojskowe. Muzyka do której tańczono i się bawiono. Pomoże ktoś?
|