|
własnie tak jak napisales dopytac a nie zeby smuda nam wybieral ewentulnych grajkow bo od tego sa inne osoby
sugerujac sie wczesniejszymi postami maciosa to cos jest na rzeczy podobno boss ma ruszyc sakiewke i sypnac groszem ja mysle ze tak jak pisales on wie ze musi wzmocnic druzyne bo moze byc ciezko w nastepnym sezonie nie mowiac juz o LE
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 30.05.2010 o godz. 20:42.
|