|
zwłaszcza że nie mamy kim oceniać ewentualnych kandydatów. Myśle że jest to pewnego rodzaju gest litości od Franka , coś ala
"oj Boguś Boguś, jak widze co sie u was dzieje to mnie krew zalewa i może was naprowadze na właściwych kopaczy, bo obudzicie sie z ręką w nocniku jak z Lewandowskim"
|