Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23898
Stary 30.05.2010, 19:46
zwłaszcza że nie mamy kim oceniać ewentualnych kandydatów. Myśle że jest to pewnego rodzaju gest litości od Franka , coś ala

"oj Boguś Boguś, jak widze co sie u was dzieje to mnie krew zalewa i może was naprowadze na właściwych kopaczy, bo obudzicie sie z ręką w nocniku jak z Lewandowskim"
Odpowiedz cytując