Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23890
Stary 30.05.2010, 19:18
Wisła jeśli weźmie kogo kol wiek to będzie to zawodnik którego wskaże Smuda. Z tego co widzę to on ceni bardziej umiejętności Sadloka i ja ufam Smudzie bo ma nosa do transferów i jest dobry w dokonywaniu selekcji.
Odpowiedz cytując