Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
23890
30.05.2010, 19:18
Wisła jeśli weźmie kogo kol wiek to będzie to zawodnik którego wskaże Smuda. Z tego co widzę to on ceni bardziej umiejętności Sadloka i ja ufam Smudzie bo ma nosa do transferów i jest dobry w dokonywaniu selekcji.
westersyl