palczi napisał(a):

|
obawiam sie ze jesli komp ma 4 lata to moze byc ciezko z 2.0 , jesli masz opakowanie z plyty glownej to tam napewno bedzie napisane lub sprawdz w necie na stronce producenta ,aparaty mp3 itp zarowno dzialaja w standardzie 1.1 i 2.0 i pewnie dlatego dzialaja,(jak wpinasz usb to nic nie pokazuje w stylu``to urzadzenie moze dzialac szybciej``?),.pozdrawiam
|
Jeżeli komputer (płyta główna) był wyprodukowany po 2000 roku to na 99% ma USB 2.0
Tutaj coś znajdziesz:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic365943.html