Awe napisał(a):

|
Mam plik avi, który zajmuje 90 MB. Potrzebuję usunąć z niego fragmenty. Zrobiłem to w VirtualDub. Jak daję Save as avi (F7) to plik zajmuje 2.5 GB. Jak to zapisać, żeby dalej zajmowało ok. 100 MB a nie aż tyle?
|
Tym będzie chyba prościej:
http://rapidshare.com/files/11317349...o_Splitter.rar