Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23888
Stary 30.05.2010, 18:01
polok1906 napisał(a):Wyświetl post
A jak wogóle wygląda sprawa z Onyszko czy dojdzie do Wisły? Bo słyszałem że ma dojść do Poloni Warszawy jednak czy to prawda?
Na piechotę miał dalej z Wodzisławia, no ale chyba dojdzie do Warszawy.

Odpowiedz cytując