Sędzio,
wracając do naszej dyskusji o polityce wschodniej.W sobotniej ''Rzeczposplitej' ukazał się ciekawy artykuł na ten temat.Nie wiem czy czytałeś,jeśli nie to musisz go wykupić,gdyż w wersji internetowej jest niestety odpłatny
http://www.rp.pl/artykul/486685_Poze...edroyciem.html
Dodam tylko że artykuł jest napisany przez eksperta od polityki wschodniej i pokrywa się w głównym zarysie z moimi przemyśleniami
