Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7297
Stary 30.05.2010, 17:52
Sędzio,
wracając do naszej dyskusji o polityce wschodniej.W sobotniej ''Rzeczposplitej' ukazał się ciekawy artykuł na ten temat.Nie wiem czy czytałeś,jeśli nie to musisz go wykupić,gdyż w wersji internetowej jest niestety odpłatny
http://www.rp.pl/artykul/486685_Poze...edroyciem.html

Dodam tylko że artykuł jest napisany przez eksperta od polityki wschodniej i pokrywa się w głównym zarysie z moimi przemyśleniami
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.