Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA
Offline
#
16424
30.05.2010, 14:46
palczi
napisał(a):
a jaki masz komp?jak stary to pewnie nie obsluguje usb 2.0 i po klopocie
jak masz usb 2.0 to podaj nazwe i dokladny model kamerki-napewno w necie cos sie znajdzie jednak zacznij od sprawdzenia usb
pzdro
ta kamerka to chyba AK101 5,0MPIX a te usb nie wiem jak sprawdzić ,komputer ma pare latek ma 4 wejscia usb ale jak narazie wszystko mi przez nie smigalo mp3 ,pady,aparaty cyfrowe itp...
węgorz2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do węgorz2
Znajdź inne posty napisane przez węgorz2