Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16423
Stary 30.05.2010, 14:31
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
jako laik komputerowy mam prosbę-pytanie , wygrzebałem taką kamerke'' USB2,0 WEBCAM' nie była jeszcze używana', ale nie chce sie zainstalowac ,nie mam sterownika do niej ani żadnej płytki ,probowałem znależ coś w sieci ale wyskakuja mi strony i nie wiem co pobrac ,mógłby ktos znależ jakiś link do konkretnej instalki i napisac co i jak zrobic ? ewentualniejak to nie ma sensu to napiszcie to kupie jutro kamerke a tą wywale
Może te wypróbuj http://www.driversplanet.com/device.php?id=125535 .
Odpowiedz cytując