węgorz2 napisał(a):

|
jako laik komputerowy mam prosbę-pytanie , wygrzebałem taką kamerke'' USB2,0 WEBCAM' nie była jeszcze używana', ale nie chce sie zainstalowac ,nie mam sterownika do niej ani żadnej płytki ,probowałem znależ coś w sieci ale wyskakuja mi strony i nie wiem co pobrac ,mógłby ktos znależ jakiś link do konkretnej instalki i napisac co i jak zrobic ? ewentualniejak to nie ma sensu to napiszcie to kupie jutro kamerke a tą wywale
|
a jaki masz komp?jak stary to pewnie nie obsluguje usb 2.0 i po klopocie

jak masz usb 2.0 to podaj nazwe i dokladny model kamerki-napewno w necie cos sie znajdzie jednak zacznij od sprawdzenia usb

pzdro