Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16422
Stary 30.05.2010, 14:15
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
jako laik komputerowy mam prosbę-pytanie , wygrzebałem taką kamerke'' USB2,0 WEBCAM' nie była jeszcze używana', ale nie chce sie zainstalowac ,nie mam sterownika do niej ani żadnej płytki ,probowałem znależ coś w sieci ale wyskakuja mi strony i nie wiem co pobrac ,mógłby ktos znależ jakiś link do konkretnej instalki i napisac co i jak zrobic ? ewentualniejak to nie ma sensu to napiszcie to kupie jutro kamerke a tą wywale

a jaki masz komp?jak stary to pewnie nie obsluguje usb 2.0 i po klopocie
jak masz usb 2.0 to podaj nazwe i dokladny model kamerki-napewno w necie cos sie znajdzie jednak zacznij od sprawdzenia usbpzdro
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez palczi : 30.05.2010 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując