|
jako laik komputerowy mam prosbę-pytanie , wygrzebałem taką kamerke'' USB2,0 WEBCAM' nie była jeszcze używana', ale nie chce sie zainstalowac ,nie mam sterownika do niej ani żadnej płytki ,probowałem znależ coś w sieci ale wyskakuja mi strony i nie wiem co pobrac ,mógłby ktos znależ jakiś link do konkretnej instalki i napisac co i jak zrobic ? ewentualniejak to nie ma sensu to napiszcie to kupie jutro kamerke a tą wywale
|