|
w cafe futbol jesli dobrze slyszalem Borek powiedzial ze wplynela oferta z Romy dla Lewandowskiego
maja nie zle informacje, dobrze Kowalczyl z Borkiem podusmowali serial pt"Lewandowski w Borussi"
o Wisle nic nie mówili
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 30.05.2010 o godz. 12:41.
|