skeba napisał(a):

Koleś zagrał przyzwoicie i już go do Wisly checie brać.
Nie róbmy sobie jaj.
|
Ok, jeżeli przyzwoicie grający Sadlok to może ktoś z 'najlepszej pary stoperów w naszej lidze' ?
Potwierdził, że jest dobry jak na polskie warunki, nie wiem o co Ci chodzi.