Wyświetl pojedynczy post
cisse1906
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23878
Stary 30.05.2010, 10:16
skeba napisał(a):Wyświetl post
Koleś zagrał przyzwoicie i już go do Wisly checie brać.
Nie róbmy sobie jaj.
Ok, jeżeli przyzwoicie grający Sadlok to może ktoś z 'najlepszej pary stoperów w naszej lidze' ?
Potwierdził, że jest dobry jak na polskie warunki, nie wiem o co Ci chodzi.
Odpowiedz cytując