Żmijka napisał(a):

Co to było, to tak naprawdę wie tylko dyrekcja. Akurat miałem wchodzić do Auchan to rozległa się syrena, której nikt nie wziął poważnie,dopiero gdy kobieta powiedziała proszę opuścić centrum ponieważ istnieje zagrożenie pożarowe (nie używać wind,schodów ani samochodów :o ) to ludzie rzucili się do wyjścia.
http://www.bonarkacitycenter.pl/news,informacja