Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16418
Stary 30.05.2010, 00:57
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
A czemu? Bomba?
Co to było, to tak naprawdę wie tylko dyrekcja. Akurat miałem wchodzić do Auchan to rozległa się syrena, której nikt nie wziął poważnie,dopiero gdy kobieta powiedziała proszę opuścić centrum ponieważ istnieje zagrożenie pożarowe (nie używać wind,schodów ani samochodów :o ) to ludzie rzucili się do wyjścia.

http://www.bonarkacitycenter.pl/news,informacja
Ostatnio edytowane przez *KoTeK* : 30.05.2010 o godz. 01:04.
Odpowiedz cytując