orzeu napisał(a):

Zwyczajnie tego nie kupuje.
|
Bo zwyczajnie nie masz pojęcia o czym mówisz, tak zresztą jak i ja i wszyscy tu piszący, a jeśli nie ma się pojęcia to jednak trza się zdać na głos ludzi którzy takie pojęcie mają a akurat w tej kwestii sporu nie ma - tzn zawsze się znajdzie taki co zaneguje wszystko ale było mnóstwo wypowiedzi osób siedzących w temacie i wcale nie idących w tą oficjalną wersję - którzy akurat w tej kwestii wątpliwości nie mieli.Gdyby skrzydła były jak nóż to pewnie by ucięły ale nikt nie robi skrzydeł po to by ucinały drzewa
Mareq - ja jednak życzył bym sobie innej lewicy, bo to by dobrze zrobiło tym którzy zajmują się tylko potyczkami między sobą bo wiedzą że nikogo innego nie ma - chyba że system który funkcjonuje w USA, ale do tego to kilkanaście jak nie kilkadziesiąt lat i tez nie wiem czy to po pierwsze jest dobra sprawa a po drugie czy una mogło by się to przyjąć.
ps spot Komorowskiego taką żeną nie jest ale i tak...brak mi słów by go skomentować
