tofik napisał(a):

Kliczko na luzie to wygrał. Jakby chciał, to by go rozbił w 3 rundy, ale dał trochę show.
Albert robił co mógł, ale nie ta klasa. Na tego Kliczke to trzeba by było Tysona w dobrej formie...
|
Gale organizowało K2 czyli bracia Kliczko.
Kliczko wziął albercika, który ledwo wpadł do tej 15 najlepszych i zorganizowano wielką galę. z samych biletów wpadła niezła kasa, do tego prawa transmisji i z reklam. Kliczko przeciągał walkę bo nie bał się Alberta i chciał poprostu więcej zarobić z wpływów z reklam. Przecież mógł go o wiele wcześniej znokautować tylko jakby wstrzymywał egzakucję. Pewnie poczuł że ciosy Albercika nic nie znaczą i sie bawił. Zreszta niewiele dostał no i widział jaki był zdygany na początku Albert.
No i w dodatku Kliczko ma na kilka miesięcy spokój i nikt mu nie zarzuci że nie podejmuje walki w obronie tytułu gdyby wyzwał go jakiś bardziej rasowy pięściarz, bo ma pewnie świadomośc że już nie jest taki "świeży" jak kiedyś i ktoś młodszy z mocnym ciosem mógłby zakończyc jego królowanie.