Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8132
Stary 29.05.2010, 23:15
Panowie - tak jak i w naszym temacie transferowym, tak i tu wielka dyskusja o przejściu Nowaka do Groclinu - 100 tys,600 tyś , najeżdżanie na Wojciechowskiego - wszystko spoko ale to ciągle jest tylko SE.Prężne pismo, być może informatorów mają ale to i tak jest zwykły szmatławiec z goła babą na ostatniej stronie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując