cisse1906 napisał(a):

|
No tak, nie wyobrażam sobie, że ktoś z trójki Marcelo - Głowa - Sadlok siedzi na ławce...chyba, że Sadlok na środkowego pomocnika w zamian za starzejącego się Sobola, ale skład bez Sobola?
|
Sadlok lewa obrona a Piotrek Brozek pomoc i juz