Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23877
Stary 29.05.2010, 22:16
cisse1906 napisał(a):Wyświetl post
No tak, nie wyobrażam sobie, że ktoś z trójki Marcelo - Głowa - Sadlok siedzi na ławce...chyba, że Sadlok na środkowego pomocnika w zamian za starzejącego się Sobola, ale skład bez Sobola?
Sadlok lewa obrona a Piotrek Brozek pomoc i juz
Odpowiedz cytując