Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#805
Stary 29.05.2010, 21:59
Wejscie Adidasa pośpieszyło mnie żeby kupić koszulkę UMBRO (moim zdaniem bardziej udane niż NIKE). Szybko coby czasu nie tracić pojechałem do GK do sklepu UMBRO. Polecam wszystkim, meczowe koszulki przecenioe z 199 na 69 zł. Czerwone, sa też białe i piękne niebieskie (ten odcień niebieskiego się im udał) bez logo sponsora i bez nadruków z tyłu. Pełna paleta rozmniarów.

Ale żem reklamę walnął Ale wiem, że kilka takich osób jak ja jest wiec polecam, szczególnie za tą cenę.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując