Wejscie Adidasa pośpieszyło mnie żeby kupić koszulkę UMBRO (moim zdaniem bardziej udane niż NIKE). Szybko coby czasu nie tracić pojechałem do GK do sklepu UMBRO. Polecam wszystkim, meczowe koszulki przecenioe z 199 na 69 zł. Czerwone, sa też białe i piękne niebieskie (ten odcień niebieskiego się im udał) bez logo sponsora i bez nadruków z tyłu. Pełna paleta rozmniarów.
Ale żem reklamę walnął

Ale wiem, że kilka takich osób jak ja jest wiec polecam, szczególnie za tą cenę.