Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23874
Stary 29.05.2010, 21:42
cisse1906 napisał(a):Wyświetl post
Sadlok naprawdę bardzo fajnie zagrał, tylko nie wiem czy nie zmarnowałby się u nas tak samo jak Diaz, grający co mecz na innej pozycji. Sobiech w 3 minuty znalazł się w dobrej sytuacji do strzelenia gola. Mam nadzieję, że następnym razem nie będą grać dłużej, bo Ruch zażądałby więcej jeszcze
Też mi się spodobał jego występ ale najlepszym wyjściem przy jego transferze byłby transfer z klubu Marcelo tudzież Głowackiego.
Odpowiedz cytując