cisse1906 napisał(a):

Sadlok naprawdę bardzo fajnie zagrał, tylko nie wiem czy nie zmarnowałby się u nas tak samo jak Diaz, grający co mecz na innej pozycji. Sobiech w 3 minuty znalazł się w dobrej sytuacji do strzelenia gola. Mam nadzieję, że następnym razem nie będą grać dłużej, bo Ruch zażądałby więcej jeszcze
|
Też mi się spodobał jego występ ale najlepszym wyjściem przy jego transferze byłby transfer z klubu Marcelo tudzież Głowackiego.