Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
volumen
Banita
Od: 05.2010
Offline
#
23869
29.05.2010, 19:05
Dobrze że Nowak nie będzie grał w Wiśle bo jest już za stary. Powinno się kupować piłkarzy do 25 lat, ponieważ oni mogą się jeszcze rozwinąć. Tak wogóle to ktoś powinien zająć sie druzyną ME bo tam grają 22 latkowie a powinni 16-19.
volumen
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez volumen