Wyświetl pojedynczy post
volumen
Banita
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23869
Stary 29.05.2010, 19:05
Dobrze że Nowak nie będzie grał w Wiśle bo jest już za stary. Powinno się kupować piłkarzy do 25 lat, ponieważ oni mogą się jeszcze rozwinąć. Tak wogóle to ktoś powinien zająć sie druzyną ME bo tam grają 22 latkowie a powinni 16-19.
Odpowiedz cytując