TymonPRO napisał(a):

Sadlok dobrze grał dobre haha to chyba ta jedna akcja co wyprzedił 2 przeciwników i niedokładnie dograł?Sobiech miał tylko pare minut więc trudno go ocenić.Według mnie ci dwaj piłkarze na pewno nie są warci takich pieniędzy jak woła za nich Ruch,Wisłą potrzebuje piłakrzy najwyższej klasy a patrząc na Sobiecha i Sadloka to nie widze ich w pierwszym składzie a grzać łąwy to oni neibeda chcieli.Tak więc na siłe bym ich nie brał chyba że Ruch zejdzie znacznie z ceny.
Gdzieś przeczytałęm tu na foeum żeby sciągnać Mierzejeswkiego ludzie po jednym meczu już wiecie czy się gosc do Wsiły nadaje bez jaj !!! Wisła powszednieje ,my mamy mieć najlespzych graczy ,któzy zdecydowanie mają wyższe umiejętnosći od ligowego piłkarza.
PS: Jeszcze o Małeckim fakt musi popracować nad wrzutkami bo w lidze dobre ma 1/10 reszta to wkopy w pole karne
|
Może Ty po jednym meczu (zobaczyłeś po raz pierwszy Mierzejewskiego) i sam się dziwisz że jest taki kopacz, brałbyś go do Wisły ale inni (w tym ja) widzieli Adriana w wielu meczach. Uświadomie cię. On tak gra od dłuższego czasu w słabiutkiej Polonii i jest tam liderem 2 linii.
Taa lepszych od Mierzejewskiego i Sadloka - pewnie Jirsak 2 i Kirm 2 - weź ochłoń

Prawdziwi piłkarze to Messi czy Xavi - a inni to imitacje. Jeśli nas nie stać na "prawdziwych" to wolę dobrych ligowców z których coś będzie niż eksperymenty które proponujesz (a właściwie d
ałbyś przykład kogo to widziałbyś w Wiśle zamiast Sadloka i Sobiecha? )