Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23867
Stary 29.05.2010, 18:42
Sadlok dobrze grał dobre haha to chyba ta jedna akcja co wyprzedił 2 przeciwników i niedokładnie dograł?Sobiech miał tylko pare minut więc trudno go ocenić.Według mnie ci dwaj piłkarze na pewno nie są warci takich pieniędzy jak woła za nich Ruch,Wisła potrzebuję piłkarzy najwyższej klasy a patrząc na Sobiecha i Sadloka to nie widze ich w pierwszym składzie a grzać ławy to oni nie beda chcieli.Tak więc na siłe bym ich nie brał chyba że Ruch zejdzie znacznie z ceny.To piłkarze ,którzy mogą się rozwinąc ale w obecnej chwili są za słabi na 1 skład Wisły
Gdzieś przeczytałęm tu na forum żeby sciągnać Mierzejeswkiego ludzie po jednym meczu już wiecie czy się gosc do Wisły nadaje bez jaj !!! Wisła powszednieje ,my mamy mieć najlespzych graczy ,któzy zdecydowanie mają wyższe umiejętnosći od ligowego piłkarza.


PS: Jeszcze o Małeckim fakt musi popracować nad wrzutkami bo w lidze dobre ma 1/10 reszta to wkopy w pole karne
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 29.05.2010 o godz. 18:48.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując