Mishau napisał(a):

Sadlok naprawdę nieźle, jeśli to prawda z tymi Turkami i Głową to bedzie dobrym nastepca Arka
|
Głowie się do Turcji nie uśmiecha i w sumie mu się nie dziwię, choć to dla nas byłby dobry interes.
Pozyskanie obu panów S jest jak dla mnie nierealne - chyba że sprzedadzą Marcelo, ale i tak taka rozrzutność to mi się nie widzi
Sam Sadlok niestety będzie pewnie drogi.Ruchowi najlepiej by było sprzedać ich w pakiecie i tym samym przekręcić Grunwald który ponoć ma 30% od transferu Sobiecha a jak będzie pakiet to się zaniży wartość Sobiecha, zawyży Sadloka i wszyscy będą(oprócz Grunwaldu) zadowoleni.
Tak więc w bardzo ciemnych barwach widzę szanse na te transfery, o tym też świadczy kolejny numer z bramkarzem.To pokazuje priorytety na okienko - byle kogo, byle kartę miał i najlepiej by zwolnił menadżera przed podpisaniem kontraktu
