Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23865
Stary 29.05.2010, 18:35
Mishau napisał(a):Wyświetl post
Sadlok naprawdę nieźle, jeśli to prawda z tymi Turkami i Głową to bedzie dobrym nastepca Arka
Głowie się do Turcji nie uśmiecha i w sumie mu się nie dziwię, choć to dla nas byłby dobry interes.
Pozyskanie obu panów S jest jak dla mnie nierealne - chyba że sprzedadzą Marcelo, ale i tak taka rozrzutność to mi się nie widzi

Sam Sadlok niestety będzie pewnie drogi.Ruchowi najlepiej by było sprzedać ich w pakiecie i tym samym przekręcić Grunwald który ponoć ma 30% od transferu Sobiecha a jak będzie pakiet to się zaniży wartość Sobiecha, zawyży Sadloka i wszyscy będą(oprócz Grunwaldu) zadowoleni.

Tak więc w bardzo ciemnych barwach widzę szanse na te transfery, o tym też świadczy kolejny numer z bramkarzem.To pokazuje priorytety na okienko - byle kogo, byle kartę miał i najlepiej by zwolnił menadżera przed podpisaniem kontraktu
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując