Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4306
Stary 29.05.2010, 18:24
Nie zrezygnowałbym, bo Sobiecha widziałem w 3-4 meczach w tym sezonie i nie mam aż takiego rozeznania. Natomiast zapewniam Cię, że Rybus pokazał w tym występie wszystko co pokazywał cały rok. To była wręcz kwintesencja rybusowego sezonu. Dramat na kazdym polu i spuchnięcie po 10 minutach grania.

Z Rybusem jest problem, że jest debilem. Zaczął zarabiać 20 tys miesięcznie i woli sushi od treningu.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując