|
Nie zrezygnowałbym, bo Sobiecha widziałem w 3-4 meczach w tym sezonie i nie mam aż takiego rozeznania. Natomiast zapewniam Cię, że Rybus pokazał w tym występie wszystko co pokazywał cały rok. To była wręcz kwintesencja rybusowego sezonu. Dramat na kazdym polu i spuchnięcie po 10 minutach grania.
Z Rybusem jest problem, że jest debilem. Zaczął zarabiać 20 tys miesięcznie i woli sushi od treningu.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|