mic1992 napisał(a):

|
Jeśli Wisła jest zainteresowana 2 piłkarzy Sadlokiem i SObiechem, mam nadzieje że kupią sadloka, zagrał dzisiaj dobry mecz w reprezentacji w przeciwieśstwie do sobiecha
|
Sadlok zagrał dobry mecz jako środkowy pomocnik. To piłkarz uniwersalny (lewa i środkowa obrona oraz pomoc) dla nas byłby bezcenny przy kontuzjach Sobola. A Sobiech trudno nawet powiedzieć że zagrał - zmarnował 1 setkę i nic więcej nie zrobił przez 3 minuty. Trochę za mało czasu żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski
