Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23859
Stary 29.05.2010, 18:01
Sadlok bardzo dobrze zagrał Sobiech natomiast miał 5 min i nie wiem, czy z nerwów, czy z czego, ale zmarnował to podanie od Małego. myślę, że powinien się oswoić z kadrą czekamy na duet SS !
Odpowiedz cytując