Eternit napisał(a):

Chciałem zrobić format kompa i zainstalować nowego xp-ka, ale podczas instalacji miałem przerwę w dostawie prądu. Potem podczas uruchamiania komputera cały czas zawieszał się na chwilę i restartował. Gdzieś przeczytałem, że muszę go wybootować( czy jakoś tak ) i ustawić napęd CD jako 1 do wykrywania, zrobiłem tak i instalator Windowsa zaczął działać tyle że teraz gdy chcę rozpocząć instalację wyskakuje mi komunikat że instalator nie znalazł żadnych stacji dysków twardych. Ktoś wie może jak to naprawić?
|
Pewny nie jestem ale chyba musisz znaleźć sterowniki do dysków i je jakoś dodać do płyty (za pomocą nLite coś takie można zrobić). Z ciekawości jeszcze zapytam, wcześniej nie miałeś czasem visty?