Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16410
Stary 29.05.2010, 16:52
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Chciałem zrobić format kompa i zainstalować nowego xp-ka, ale podczas instalacji miałem przerwę w dostawie prądu. Potem podczas uruchamiania komputera cały czas zawieszał się na chwilę i restartował. Gdzieś przeczytałem, że muszę go wybootować( czy jakoś tak) i ustawić napęd CD jako 1 do wykrywania, zrobiłem tak i instalator Windowsa zaczął działać tyle że teraz gdy chcę rozpocząć instalację wyskakuje mi komunikat że instalator nie znalazł żadnych stacji dysków twardych. Ktoś wie może jak to naprawić?
Pewny nie jestem ale chyba musisz znaleźć sterowniki do dysków i je jakoś dodać do płyty (za pomocą nLite coś takie można zrobić). Z ciekawości jeszcze zapytam, wcześniej nie miałeś czasem visty?
Odpowiedz cytując