Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23857
Stary 29.05.2010, 16:03
Taaa płaćmy szklanym piłkarzynom po 400tys euro rocznie, daleko zajdziemy. Ja tam się cieszę, że Nowak nie będzie grał w Wiśle, bo żaden z niego wielki piłkarz nie jest, w samej polskiej lidze moge wymienić 10 lepszych napastników od niego. Jak Wojciechowski upadł na głowe i chce mu płaćić ponad 1,5mln PLN rocznie - droga wolna. Po co mamy stawać w szranki z wariatami. Bez sensu. Lepiej szukac za granicą niż licytować się o pożal się Boże Nowaka. Wyjątek można zrobić co do Sobiecha czy Sadloka, ok. Ale Nowak ? 27 lat prawie? Porcelanowy chłopiec? Mam płakać, że on nie przyjdzie? Bardzo dobrze, że nie przyjdzie, podobnie jak dobrze, że nie przyjdzie Onyszko. Niech idą do Polonii, będą się bić o utrzymanie droga wolna. Transfery trzeba przeprowadzać głową, a nie szastać pieniędzmi na prawo i lewo. Manchester City wydaje od 3 sezonów największą kasę w Premiership na transfery, a wygrali coś w tym czasie ? Nic. Ogarnijcie się z płaczami nad Nowakiem.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując