|
on jest za słaby by u Nas grać,i do tego co chwile łapie kontuzje,niech go biorą.Mi brak słów ale na zachowanie takich ludzi jak prezesa KSP,co myślą że za pieniądze można mieć wszystko,pierw miejsce w ekstraklasie,teraz mistrzostwo skopując ligowe gwiazdki za zdecydowanie wieksze pieniądze niż sa warte,w Bełchatowie tylko zacierają ręce.
|