Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
putinm
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
16401
29.05.2010, 12:41
Jest sens kupować tego typu i za tą cenę konto RS?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1021554550
Kolekcja szali:
http://kolekcjaszalikow-putitsw.pl.tl/
Projektowanie gadżetów kibicowskich:
http://puti-projects.pl.tl/
...Nieważne są dla nas pokonywane kilometry...
...Liczy się tylko nasza miłość...
putinm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do putinm
Znajdź inne posty napisane przez putinm